Rozmiar czcionki:
AAA
Szukaj  
Jesteś tutaj: Start Struktura organizacyjna Lista sędziów i referendarzy

Lista sędziów i referendarzy

Dodano: 2012-11-12 11:11:35             Zmodyfikowano: 2017-06-20 13:46:37
Rejestr zmian
I Wydział Cywilny
Sędziowie:
1. Ciąglewicz- Miśta Aleksandra
2. Gawlas Aleksandra
3. Mietelska Marcelina
4. Papka Jan – Przewodniczący Wydziału
5. Sobczak- Plewa Izabela
6. Wojciechowska Marta
7. Wróblewski Dawid
8.  Zawadzki Łukasz
Referendarze sądowi:
1. Boruch Justyna
II Wydział Karny
Sędziowie:
1. Drozdowska Marzena
2. Marciniak Małgorzata
3. Turczyński Krzysztof
4. Wieczorek Piotr – Przewodniczący Wydziału
Sekcja Wykroczeniowa przy II Wydziale Karnym
Sędziowie:
1. Kowalczyk Beata - Kierownik Sekcji
2. Niklasiński Zdzisław
III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sędziowie:
1.  Ciemięga Monika
2.  Jakuszewska Katarzyna - Przewodniczący Wydziału
3.  Kulpa  Grzegorz – 0,75 etatu
4.  Sabat Małgorzata
5.  Szramuk- Hilarowicz Monika
7.  Świst Magdalena
IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Sędziowie:
1.  Adasiewicz Zuzanna
2.  Koska - Pawluszkiewicz Natalia
3.  Krzysztofik- Sikora Monika
4.  Misiejczuk Ewa
5.  Szejner Jarosław – Przewodniczący Wydziału
6.  Szyjkowska Justyna
 
V Wydział Gospodarczy
Sędziowie:
1. Bojar Agnieszka
2. Domagała Daria
3. Gajda Eliza
4. Goreczka  Katarzyna
5. Janicka- Jerzyk Anna – delegacja na podstawie art. 77 § 1 pkt 1 i art. 46 § 1 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U. z 2015 r. poz. 133 z późn. zm.) od dnia 01.03.2017 r. do dnia 31.07.2017 r.
6. Kuczyńska- Hundt Ewa – Przewodniczący Wydziału
7. Maślankiewicz Wojciech
8. Noworol Krzysztof
9. Paluszczak Jolanta
Referendarze sądowi:
1. Matras Grzegorz
Sekcja Upadłościowa
1. Stanisławiszyn Piotr
2. Kątna Małgorzata - Kierownik Sekcji
 
VI Wydział Ksiąg Wieczystych
Sędzia:
1. Kulpa Grzegorz – Przewodniczący Wydziału – 0,25 etatu
Referendarze sądowi:
1. Domagała Renata
2. Mączka Renata
3. Mikzińska Urszula
4. Frąszczak Daniela
VII Wydział Karny
Sędziowie:
1.  Frankowski Hubert
2.  Leśniewska Amanda
3.  Stelmach Joanna
4.  Szokalski Adam – Przewodniczący Wydziału
5.  Huminiak Tomasz – 0,2 etatu
Sekcja Wykonawcza przy VII Wydziale Karnym
Sędzia:
1. Huminiak Tomasz - Kierownik Sekcji – 0,8 etatu
Referendarz sądowy:
1. Ciszewski Damian
VIII Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Sędzia:
1. Majcher Irena – Przewodniczący Wydziału
Referendarze sądowi:
1. Chlipała- Sasim Izabela
2. Grzegorczyk- Sydor Agnieszka
3. Kenar Monika
4. Skawińska Magdalena
5. Szulc Katarzyna
6. Balcer Katarzyna
IX Wydział Cywilny
Sędziowie:
1. Garbowicz Małgorzata – Przewodniczący Wydziału
2. Kałuża Marzena
3. Modrzejewska- Lasota Lidia
4. Ratajczak Rafał
5. Sobków Piotr
6. Stasikiewicz Izabela
7. Zapała- Garbacz Joanna
Referendarze sądowi:
2. Ohanowicz- Wójcik Marta
 
2011 Copyright by Sąd Rejonowy w Opolu.   Projekt i wykonanie Excelo.   Powered by excelo true CMS system.